Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої з нагоди Дня визволення міста Чугуєва від нацистських загарбників

Шановні земляки!

Сьогодні Чугуїв відзначає пам’ятну та світлу дату – День визволення міста від нацистських загарбників.

Здавалося, що війна і жахіття, які вона несе з собою, ніколи більше не повернуться на чугуївську землю. Проте минули роки, і ворог знов йде до наших домівок, щоб вбивати, нищити, відібрати найдорожче в людини – волю. І знову, як і під час Другої світової війни, наші кращі сини та доньки зі зброєю в руках боронять рідну землю від чужинців, а уся громада працює на перемогу в тилу.

Впевнена: перемога знову буде за нами. Цього вимагають не тільки історична справедливість та майбутнє всієї Європи, але й пам’ять про тих, хто віддав своє життя в тій страшній минулій війні.

Ми переможемо! Слава Україні!