У Терцентрі відзначили 180-річчя від дня народження І.Ю. Рєпіна

Кожного року з нагоди дня народження нашого великого земляка Іллі Рєпіна у його рідному місті проводяться різноманітні святкові заходи. Цьогоріч Чугуївська громада відзначає 180-ту річницю з дня народження митця під гаслом: «І.Ю. Рєпін – генетичний код Чугуєва». Тож підопічні Територіального центру Чугуївської міської ради не могли залишитись осторонь такої події.

Підопічні студій розвитку творчих здібностей відділення денного перебування у форматі групової зустрічі Університету ІІІ-го віку наприкінці тижня зібрались на святкове чаювання та презентацію своїх робіт, присвячених Дню народження майстра.

У теплій, дружній атмосфері проходила зустріч творчих особистостей Територіального центру. Актовий зал чарував очі присутніх яскравими поробками підопічних та фахівців всіх напрямків кабінету розвитку творчих здібностей.

Далі присутніх захопила барвиста душевна подорож у світ творчості художника, яку у поетичному стилі провела запрошена гостя, обізнаний мистецтвознавець, чудова оповідачка, Алла Євгеніївна Сазонова, до речі підопічна Терцентру. Особливо вразила історія одного портрету, де йшлося про маловідому роботу Іллі Юхимовича «Монахиня» 1878 р.

Обізнані та задоволені присутні, подякувавши фахівчині, ще довго обговорювали творчість великого сина Чугуївщини за святковим чаюванням.