Увага! Допомога для постраждалих від обстрілу Чугуєва 19 липня 2024 року

Міжнародний благодійний фонд Help – Hilfe zur Selbsthilfe у співпраці з Чугуївською міською військовою адміністрацією оголошує продовження строку надання допомоги для постраждалих від російської збройної агресії. Наразі будуть опрацьовані заявки від постраждалих від обстрілу 19 липня 2024 року.

Для оформлення допомоги заявники, житло яких постраждало, подають документи для оформлення Акту про пошкодження за адресою: вулиця Старонікольська, 20, відділ освіти, оригінал паспорту та ідентифікаційного номера на кожного члена родини, але не більше ніж на трьох осіб. Ті, хто раніше отримали допомогу від цієї організації, вдруге не отримають.

Додатково про дату, місце та час прийому, міська адміністрація повідомить заздалегідь.