У Чугуєві вручили державні нагороди родинам загиблих військових

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва та начальник Чугуївського РТЦК та СП Олександр Куриченков передали сім’ям загиблих воїнів Едуарда Друзя та Костянтина Безродного ордени «За мужність» ІІІ-го ступеня, якими полеглі захисники були нагороджені посмертно згідно з указами Президента України.

Старший солдат Костянтин Безродний загинув у березні 2023 року на Луганщині, похований в місті Чугуїв на Алеї пам’яті.

Солдат Едуард Друзь загинув у липні минулого року, похований в селищі Чкаловське Чугуївського району.

Галина Мінаєва та Олександр Куриченков висловили співчуття родинам загиблих Героїв та запевнили, що для них буде завжди всебічна підтримка та допомога.

Пам’ятаємо кожного нашого Захисника… Слава Героям, які віддали своє життя за вільне майбутнє України…