Чугуївська громада співпрацюватиме з Запорізьким Благодійним фондом «Єдність за майбутнє»

У Чугуївській громаді продовжується системна робота із залучення ресурсів міжнародних та вітчизняних благодійних організацій. 31 липня начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва підписала Меморандум про співпрацю з Запорізьким Благодійним фондом «Єдність за майбутнє».

– Разом з нашими новими партнерами будемо реалізовувати проєкт «Комплексна допомога для вразливих сімей в Запорізькій, Донецькій та Харківській областях» за підтримки Управління з координації гуманітарних справ ООН, – повідомила Галина Мінаєва. – В рамках проєкту будуть проведені заходи для сімей з дітьми – тренінги для підвищення батьківських компетенцій, консультації психолога та юриста, арт-терапія для дітей. А найбільш соціально вразливі родини зможуть отримати і багатоцільову грошову компенсацію. Дуже вдячна Благодійному фонду «Єдність за майбутнє» за допомогу і сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю!