єВідновлення: про вчасне використання коштів і обов’язкове звітування

Чугуївська міська військова адміністрація нагадує, що кошти за програмою єВідновлення необхідно використати в такі терміни:

• протягом 12 місяців з дня отримання компенсації для проведення ремонту категорії А (коли розрахована сума компенсації не перевищує 200 000 грн);
  • протягом 18 місяців у разі проведення ремонту категорії В (розрахована сума компенсації становить від 200 тис. грн до 350 тис. грн – для квартир (житлових приміщень) у багатоквартирному будинку та від 200 тис. грн до 500 тис. грн – для житлових будинків).

Після закінчення строку залишок повернеться до держбюджету.

Зверніть увагу, що після завершення ремонтних робіт, визначених у чек-листі, необхідно повідомити про завершення ремонтних робіт разом з фотофіксацією завершених ремонтних робіт, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Для того, щоб подати звіт, необхідно:

• На порталі Дія зайти в меню «Компенсація за пошкоджене майно».

• Обрати заяву щодо обʼєкту нерухомого майна, роботи по якому завершено.

• Обрати опцію «Повідомити про ремонт»: зазначити, на якому етапі ремонт; додати до 10 фото, які підтверджують факт виконання ремонту; надіслати повідомлення та очікувати, коли профільна комісія з вами зв’яжеться.

• Також протягом 15 робочих днів подати фінальний звіт про завершення ремонтних робіт можна в ЦНАПі.