«Турбота з народження вдома» у Чугуївській громаді стане ще більш мобільною!

Черговий відчутний результат участі Чугуївської сімейної медицини в спільній програмі Міністерства охорони здоров'я України та ЮНІСЕФ: 7 червня Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав новий автомобіль Suzuki – повідомила начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

Програма «Турбота з народження вдома» передбачає впровадження прогресивної моделі домашніх візитів для покращення надання медико-соціальної допомоги родинам із дітьми від 0 до 3 років на первинній ланці, а отже один з головних критеріїв її успішності – доступність для родин. Про переваги запровадження такої моделі свідчить багато медичних показників, зокрема зменшення дитячої смертності, захворюваності, підвищення ранніх виявлень патологій та відповідних корекцій.

Крім того, ця модель є економічно вигідною, адже дозволяє заощаджувати витрати на лікування завдяки ранньому виявленню та профілактиці розвитку захворювань.