Чугуївська громада отримала чергову, вкрай потрібну, допомогу від німецьких партнерів

Цього разу на потреби Чугуївської громади передали генератори потужністю від 7,5 до 170 кВт.

– Три нові генератори, два з яких допоможуть забезпечити стале водопостачання в нашій громаді, а один – безперебійну роботу КЖРЕПу, стали результатом плідної співпраці Харківської області з Міністерством закордонних справ Німеччини, Посольством Німеччини та Федеральним агентством з технічної допомоги (THW), які допомагають Харківщині з перших днів повномасштабного вторгнення, – повідомила начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва. – Висловлюю щиру подяку нашим німецьким друзям, а також Харківській обласній військовій адміністрації і особисто її очільнику Олегу Синєгубову за цей важливий внесок в укріплення енергетичної безпеки Чугуївської громади!