1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої до жителів Чугуївської громади

Дорогі друзі!

У перший літній день я щиро вітаю усіх маленьких мешканців Чугуївської громади з Днем захисту дітей!

Вже третій рік поспіль це радісне та яскраве свято припадає на воєнний час, набуваючи особливо глибокого змісту.

У мирних країнах у цей день говорять про захист прав дітей. Ми ж в Україні говоримо про захист найголовнішого права – права на життя. Дитячі роки маленьких українців зараз затьмарені великою війною. Росія нещадно краде дитинство у наших дітей. Сьогодні болить душа через те, що ми у Чугуївській громаді маємо втрати серед наших юних мешканців, що наші діти заліковують рани, як фізичні, так і душевні.

Саме зараз діти, як ніколи, потребують, уваги, любові, турботи та захисту дорослих. Вони не повинні бачити жахи війни, страждати від жорстокості, болю, страху. Кожна дитина повинна мати щасливе та безпечне дитинство. Тож сьогодні першочергове завдання кожного дорослого – зберегти життя та здоров’я дитини. Пам’ятаймо про це і робимо все задля безпеки наших дітей! Зараз кожен дорослий на своєму місці докладає зусиль, щоб наблизити день перемоги і повернути на українську землю мирне життя, повернути маленьким українцям мирне дитинство.

Нехай буде мир після нашої перемоги, нехай буде щасливе дитинство у наших дітей!