У Чугуївській громаді нагородили переможців літературного конкурсу в рамках фестивалю «Бузковий травень-2024»

Цьогоріч він був приурочений до ювілею нашого славетного земляка Іллі Рєпіна та носив назву «Яскраві кольори поетичної палітри». І дійсно, кожен твір – чи то поетичний, чи проза – був сповнений яскравими фарбами, яких так не вистачає зараз усім нам в повсякденному житті.

Нагороди переможцям літературного конкурсу особисто вручила начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва. У своєму Telegram-каналі вона написала:

– Сьогодні мала задоволення поспілкуватися з нашими письменниками та поетами під час урочистого підбиття підсумків XVI літературного конкурсу в рамках фестивалю «Бузковий травень».

Які все ж таки талановиті люди живуть в нашій громаді! Не перестаю захоплюватись земляками, які повсякденні турботи: навчання, роботу, виховання дітей – успішно поєднують із творчістю. Живопис, музика, рукоділля – будь-де чугуївці неодмінно досягають успіхів.

Я дуже вдячна усім нашим митцям: і досвідченим, і початківцям – за їх творчість, за намагання нести в світ у ці важкі часи добро та красу. Пишаюсь тим, що живу серед талановитих та неординарних людей в місті, де саме лише повітря надихає на творчість!

ПЕРЕМОЖЦІ літературного конкурсу «Бузковий травень-2024».

«ПОЕЗІЯ – ДІТИ»:

1 місце: Григашій Карина (13 років, учениця КЗ «Зарожненський ліцей»);

2 місце: Манько Ярослав (10 років, учень КЗ «Зарожненський ліцей»); Овдієнко Богдан (10 років, учень КЗ «Зарожненський ліцей»);

3 місце: Сухінін Дмитро (17 років, учень КЗ «Клугино-Башкирівський ліцей»); Мірошниченко Ксенія (17 років, учениця КЗ «Чугуївський ліцей №6).

«ПРОЗА – ДІТИ»:

1 місце: Бичков Константин (15 років, учень КЗ «Зарожненський ліцей»);

2 місце: Верховень Ярослава (11 років, учениця КЗ «Зарожненський ліцей»); Вербицький Нікіта (16 років, учень КЗ «Клугино-Башкирівський ліцей»);

3 місце: Четверяков Микита (15 років, учень КЗ «Чугуївський ліцей №7»).

ПОЕЗІЯ – ДОРОСЛІ:

1 місце: Верховень Володимир Миколайович (поет, перекладач, журналіст, автор багатьох збірок віршів, книжок та низки перекладів);

2 місце: Андрєєва Валентина Григорівна (директор КЗ «Кам’яноярузький ліцей», вчитель історії та правознавства);

3 місце: Горєлкова Юлія Олегівна (журналіст).

Переможцем в номінації «ПРОЗА – ДОРОСЛІ» стала Прологаєва Надія Павлівна (вчитель зарубіжної літератури КЗ «Зарожненський ліцей»).