Чугуївські підприємці допомогли придбати ще один автомобіль для потреб військових

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва висловила вдячність благодійникам за допомогу.

– Кожний новий удар по Чугуївській громаді лише укріплює нашу рішучість протистояти ворогові. Ця рішучість об’єднує різних за віком, фахом та статками людей. Багато серед них і підприємців.

Сьогодні хочу висловити величезну вдячність двом підприємцям і просто чудовим людям – Анатолію Туніку та В’ячеславу Блінкіну – за їх постійну та послідовну допомогу нашим захисникам. Черговий вагомий внесок Анатолія Васильовича та В’ячеслава Юрійовича в боротьбу наших воїнів проти загарбників – новий вантажний автомобіль для нашої рідної 92-ї Окремої штурмової бригади. Ця машина була придбана саме на прохання військових та з урахуванням їх побажань.

Дякую вам, друзі, за допомогу нашим героям. Схиляю голову перед щоденним подвигом українських воїнів. Разом працюємо на перемогу! – написала Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі.