Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої до жителів Чугуївської громади

Шановна громадо!

Сьогодні, на жаль, маю недобрий привід звернутися до вас. Вранці, коли мешканці Чугуєва розпочинали свій черговий трудовий день, ворог наніс ракетний удар в самісінький центр міста. Головною мішенню нелюдів став «надважливий стратегічний військовий об’єкт» – дитячий садочок. Його зруйновано ущент. Постраждали навколишні житлові будинки, об’єкти торгівлі, офісні будівлі. На жаль, маємо і поранених мешканців громади. Ворог наніс свій удар в годину пік, коли сотні мешканців знаходилися в центрі міста, поспішаючи у своїх справах. Дякувати Богові, що цього разу обійшлося без загиблих.

Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу. Хочу подякувати за оперативність нашим екстреним та комунальним службам, а також благодійним організаціям, які вже зараз надають допомогу мешканцям, чиє житло постраждало. Закликаю вас, дорогі земляки, бути обережними. Запевняю: сьогоднішній виклик, який нам кинули росіяни, ми подолаємо, як долали всі попередні.