Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої зі святом Воскресіння Христового

Дорогі земляки, жителі та гості Чугуївської громади! Щиро вітаю вас зі світлим святом – Воскресінням Христовим!

Великдень – це той особливий час, коли наші серця і душі наповнюються надією, милосердям та радістю. В цей день хочу звернутися до вас зі словами підтримки та надії. На жаль, цього року ми знову відзначаємо Великдень в умовах повномасштабної війни. Проте велике свято дає нам надію та непохитну віру в те, що наші молитви про мир будуть почуті і дуже скоро ми відчуємо довгоочікувану радість Перемоги!

Свято Великодня зміцнює кожного з нас духовно та дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою. Бажаю кожному з нас в цей світлий день по силам створити своє маленьке Великоднє диво – підтримати тих, хто потребує нашої допомоги.

І пам’ятаймо, що тільки завдяки нашим Збройним Силам ми маємо змогу відзначати Великдень вдома. Просимо сьогодні в молитвах до Господа зберегти життя наших захисників і дарувати нам Перемогу над ворогом.

Зичу миру, міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту. Нехай благословить та береже Господь Чугуївську громаду та нашу Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!