Чугуївська громада повним ходом готується до опалювального сезону

1 травня начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва побувала на ключових об’єктах КП «Чугуївтепло», де наразі тривають роботи з реконструкції мереж, монтування когенераційних установок та іншого енергозберігаючого обладнання.

– Навіть не фахівцям сьогодні зрозуміло, що наступний опалювальний сезон буде для України надскладним через кризову ситуацію в енергосистемі. Тож намагаємось при підготовці до нього орієнтуватись в першу чергу саме на енергозберігаючу складову. Впевнена: високопрофесійний колектив наших теплових мереж на чолі з новим керівником зробить все від нього залежне, щоб в квартирах чугуївців цієї зими було тепло, – написала Галина Мінаєва у своєму Telegram-каналі.