2 травня графіки погодинних відключень у Харкові та Харківській області будуть подовжені з трьох до п’яти годин

Це пов'язано з проведенням аварійно-відновлювальних робіт в Об'єднаній енергосистемі України – повідомили в «Харківобленерго».

Також в компанії звернули увагу споживачів на те, що через ремонтні роботи, які зараз ідуть в Харківській області, можуть виникати більш тривалі відключення електроенергії, ніж анонсовано.

Енергетики намагаються працювати якомога швидше, але обсяги робіт досить масштабні. До того ж, під час повітряних тривог персонал має залишати об’єкти, на яких ідуть ремонти, через питання безпеки, і це також подовжує час виконання аварійно-відновлювальних робіт. Енергетики сподіваються на розуміння і підтримку, адже вони роблять все можливе, щоб покращити ситуацію з електропостачанням в регіоні.