СКОБЕЛЄВ Роман Миколайович

Народився 18.09.1975 в місті Можга (Удмуртія) в сім’ї військовослужбовця. З 1978 року проживав в місті Чугуїв (у військовому містечку Клугино-Башкирівка. В 1992 році закінчив Клугино-Башкирівську середню загальноосвітню школу В 1996 році закінчив Харківське професійно-технічне училище №10, за професією електромонтер з ремонту і обслуговування електрообладнання. В 2010 році закінчив Харківський національний навчальний центр, комп’ютерна академія «ШАГ», користувач ПК. По закінченню цих навчальних закладів працював в місті Чугуїв та місті Харків за фахом.

Перед призовом в Збройні Сили України  працював в команді воєнізованої охорони у військовій частині А0501. В жовтні 2019 року поступив на контрактну службу в 92-у окрему механізовану бригаду, але перед цим навчався в навчальному центрі міста Яворів.

Проходячи службу в бригаді на посаді начальника складу взводу забезпечення ремонтно-відновлювального батальйону, він двічі брав участь в АТО, перебуваючи в Луганській та Донецькій областях, в період з 12.11.2020 по 14.02.2021р та з 02.03.2021 по 17.06.2021. На цій же посаді він зустрів повномасштабне вторгнення Російської федерації в Україну і виконував обов’язок із захисту України до 01.05.2023.

За сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність під час виконання службово-бойових завдань мав Грамоти від командира 92-ї окремої механізованої бригади та нагрудний знак ветерана війни.

Сімейний стан:

Мати: Скобелєва Олена Іванівна, проживає в місті м. Чугуїв.

Сестра: Скобелєва Ірина Миколаївна,  проживає в м. Харків

Обставини смерті:

В травні 2023 року під час виконання службового обов’язку із захисту Батьківщини, він тяжко захворів і 24.06.2023 був звільнений з лав Збройних Сил України за станом здоров’я. Помер 18.08.2023 р. через захворювання, отримане під час виконання обов’язків із захисту України.

Похований на Клугино-Башкирівському кладовищі.