КУЧЕР Віктор Валерійович

Народився 02.04.1991 у сім’ї військовослужбовця у військовому містечку Курилівка Куп’янського району. Там же навчався в школі до п’ятого класу, а в 2001 році разом з батьками переїхав в місто Чугуїв. Спочатку навчався в загальноосвітній школі №8, а потім в Клугино-Башкирівському ліцеї. Після закінчення 9-и класів навчався в Чугуївському професійно-технічному училищі №53. Отримав спеціальність електрогазозварювальника. По закінченню навчання працював на будівництві за фахом. В 2015 році підписав контракт із 128 окремою гірсько-піхотною бригадою і протягом 2015-2016 років брав участь в АТО.

По закінченню контракту знову працював за фахом на будівництві. 24 лютого 2022 року, дізнавшись про початок повномасштабного вторгнення, добровільно пішов до Чугуївського військового комісаріату і зразу ж був зарахований до складу 227 окремого батальйону Сил територіальної оборони 127 окремої бригади Сил територіальної оборони на посаду   радіотелефоніста 2-ї радіостанції інформаційно-комунікаційного вузла.

Сімейний стан:

Батько: Кучер Валерій Вікторович, був військовослужбовцем, проживає в місті Куп’янськ.

Мати: Кучер Наталія Анатоліївна, проживає в місті Чугуїв.

Сестра: Кучер Валерія Валеріївна, проживає в місті Чугуїв.

Обставини смерті:

29.04.2022 помер в розташуванні військової частини А7402 від гострої  серцево-судинної недостатності.

03.05.2022 похований в місті Чугуїв на новому кладовищі.