Директор Чугуївської центральної лікарні Вячеслав Грушка нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України

З отриманням високої нагороди досвідченого та професійного керівника привітала начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– Завжди відчуваю радість, коли визнання отримує щоденна кропітка праця наших земляків на благо Чугуївської громади. Ось і сьогодні з величезним задоволенням хочу привітати директора КНП «Чугуївська центральна лікарня ім. М.І. Кононенка» Вячеслава Юрійовича Грушку з високою нагородою – Почесною грамотою Верховної Ради України. Ця відзнака – це, перш за все, визнання державою тієї величезної роботи, яку директор і колектив нашої лікарні провели для збереження та примноження якості медичних послуг в Чугуївській та сусідніх громадах під час війни. Саме завдяки організаційним здібностям В’ячеслава Юрійовича та наполегливій праці його колег в Чугуївській центральній лікарні сьогодні успішно рятують життя та здоров’я не тільки пацієнтам з нашої громади, а і мешканцям сусідніх, які через війну залишились без своїх закладів охорони здоров’я. Я пишаюсь нашими медиками і від імені всіх чугуївців в черговий раз висловлюю подяку за самовіддану працю.