У Чугуївській громаді провели толоку на території фізкультурно-оздоровчого комплексу

Толока, яка розпочалася в Чугуївській громаді минулого тижня, триває. 3 квітня її епіцентром стала територія біля фізкультурно-оздоровчого комплексу. Тут зранку зібралися представники спортивної громадськості та молодь, озброєні знаряддям для прибирання.

За словами організатора толоки – начальника відділу у справах молоді та спорту Чугуївської міської ради Світлани Лиманської, дуже активно працюють колективи закладів освіти, дитячої спортивної школи, представники молодіжного центру «Campus» та церкви «Пробудження». І, звичайно, все робиться при дієвій підтримці співробітників і техніки КП “Чугуївський комунальний комплекс”.