У Чугуєві встановили меморіальну дошку працівникам газової служби, загиблим від обстрілів

Світлана Пікало та Василь Редько загинули на своїх робочих місцях на початку повномасштабного вторгнення

Ідея вшанувати пам’ять своїх колег, встановивши меморіальну дошку, належить трудовому колективу газового господарства.

Загарбниками були вбиті диспетчер аварійно-диспетчерської служби Світлана Іванівна Пікало та водій служби автотранспорту Василь Іванович Редько. Ще двоє працівників підприємства були поранені.

«Вони чергують з нами в кожній зміні» – зворушливо написали колеги загиблих на меморіальній дошці.

В урочистому відкритті меморіальної дошки загиблим працівникам Чугуївського управління експлуатації газового господарства взяла участь начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, про що вона повідомила у своєму Telegram-каналі:

– Від імені всієї громади висловила слова поваги на адресу загиблих героїв комунального фронту та вдячності усім працівникам підприємства. Адже саме завдяки їх самовідданій праці, не рідко під обстрілами, Чугуївська громада протягом цих двох важких років не мала серйозних проблем з газопостачанням. Пам’ять про загиблих працівників газової служби назавжди залишиться в наших серцях…