Ворог пошкодив газопроводи житлових будинків 4 громад Харківської області

Минулого тижня армія рф продовжила терор та обстріли житлового сектору Харківської області. Внаслідок прильотів по житлу людей були пошкоджені газопроводи, що подають природний газ в домівки мешканців Дергачівської, Борівської, Чугуївської, Куп’янської громад.

Газовикам Харківської філії «Газмережі» вдалось виконати половину ремонтних робіт без припинення газопостачання до обстріляних будинків. У тому числі вдалось уникнути відключень газопостачання у Чугуївській та Дергачівській громаді. Частково відновлювальні роботи на будинкових газових мережах без відключень енергоносія проведені у Куп’янській та Борівській громадах.

Загалом протягом тижня фахівцями Харківської філії «Газмережі» ліквідовано вісім аварійних ситуацій, пов’язаних з агресією рф.