Арт-терапевтичні заходи до Дня художника у Територіальному центрі

Продовжується плідна співпраця Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради з благодійними установами. Відбувся черговий арт-терапевтичний захід для підопічних Терцентру разом з Громадською Організацією «Повір у себе».

Цей захід був присвячений Дню художника України, який припадає на другу неділю жовтня.Тому організатори обрали мистецтво малювання олійними фарбами.

Окрім вираження своїх емоцій та навичок традиційним живописом, учасники заходу опанували нетрадиційні методики малювання, а на завершальному етапі заходу ще й роботу з пластичним матеріалом – ліплення з глини.

Все це мало дуже позитивний психологічний вплив, дозволило розкрити творчий потенціал, разом з тим, несе розвантажувальний та заспокійливий ефекти.

Підопічні Територіального центру з задоволенням показали свої творчі здібності і були вдячні організаторам заходу.