Нові можливості для українських агроекспортерів на ринках Африки

ТОВ «Українсько-Африканська Торговельна Місія» у співпраці з Програмою USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) організовує безкоштовні консультації для українських агроекспортерів. Експерти готові надати підтримку у виході на ринки Африки, зокрема Танзанії, Кенії та Нігерії.

Ці консультації покликані допомогти вам:

• адаптуватися до нових реалій міжнародної торгівлі;
  • отримати актуальну інформацію щодо пріоритетів африканських ринків;
  • знайти нові партнерські зв’язки для розвитку бізнесу та збільшення експортного потенціалу.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSes-z8oqEZolxIJHx_URqD0P0qCfgmzIXvZx_zpKdCPr2geIA/viewform.

Фахівці допоможуть вам з отриманням цінних інсайтів та практичних рекомендацій для успішної реалізації експортного потенціалу вашої компанії. Ці консультації сприятимуть вашому виходу на нові ринки та збільшенню ефективності вашого бізнесу.