1 жовтня – загальнонаціональна хвилина мовчання: вшануймо пам’ять загиблих воїнів

У День захисників і захисниць України, 1 жовтня 2024 року, о 09.00 по всій країні відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання в пам’ять про всіх загиблих воїнів. Чугуївська міська військова адміністрація просить керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, які знаходяться на території Чугуївської міської територіальної громади, та всіх мешканців долучитися до загальноукраїнської акції та вшанувати пам’ять загиблих захисників: зупинитися і схилити голову у хвилині мовчання.

Закликаємо водіїв о 09.00 зупинити власний або службовий транспортний засіб, вийти з нього, покласти руку на серце і віддати шану полеглим хвилиною мовчання.

Зверніть увагу! У цей день у центрі Чугуєва на декілька хвилин, орієнтовно з 8.50 до 9.10, призупинять рух транспорту. Проїзд буде обмежено на перехрестях вулиць:

• вул. Харківська/вул. Торгова.
  • вул. Харківська/вул. Старонікольська;
  • вул. Харківська/вул. Леонова;
  • вул. Гвардійська/вул. Торгова;
  • вул. Гвардійська/вул. Старонікольська;
  • вул. Гвардійська/вул. Леонова.

Зупинімося, вшануймо загиблих захисників та захисниць! Нехай ніколи не згасне пам’ять про подвиг тих, хто віддав своє життя за волю та незалежність України. Вічна пам’ять та вічна слава Героям!