Працівники дошкільних закладів освіти Чугуївської громади відзначили своє професійне свято – День дошкілля

На святковий захід з нагоди Дня дошкілля завітала начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– Мені є за що дякувати від імені усієї громади працівникам наших дитячих садочків, адже вони, попри війну, відчайдушно намагаються зберегти безцінний зв’язок зі своїми вихованцями. У громаді працюють дистанційні дошкільні групи, проводяться в безпечних умовах різноманітні активності для дошкільнят. Великий внесок вихователів і в допомогу нашим захисникам.

Сьогодні на питання що таке радість, більшість з них відповіли – побачитись нарешті зі своїми вихованцями.

Я дуже бажаю, дорогі мої, щоб ця наша спільна мрія здійснилася якомога скоріше. Щоб нарешті наші садочки відчинили свої двері для малюків, і дитячий сміх без страху лунав під мирним українським небом!