Чугуївська міська рада оголошує про участь у конкурсі «Громада на всі 100» з проєктом «Сила в єдності. Ветеранський хаб»

Чугуївська міська територіальна громада бере участь у престижному конкурсі «Громада на всі 100», представляючи проєкт «Сила в єдності. Ветеранський хаб». Цей проєкт має на меті створити сучасний багатофункціональний простір для ветеранів та їхніх родин, який стане осередком підтримки, розвитку та соціальної інтеграції.

«Сила в єдності» — це не просто назва проєкту, а філософія, яка лежить в основі наших зусиль. Ветеранський хаб планується як простір, де ветерани зможуть отримати психологічну та юридичну підтримку, долучитися до освітніх програм, майстер-класів та заходів для розвитку бізнесу. Крім того, хаб сприятиме зміцненню зв’язків між ветеранами та місцевою громадою, що допоможе інтегрувати їх у мирне життя.

Конкурс «Громада на всі 100» є чудовою можливістю для нашої громади придбати необхідне обладнання за грантові кошти. Ми впевнені, що успішна реалізація ветеранського хабу, як проєкту, спрямованого на розвиток інклюзивного суспільства та покращення якості життя ветеранів, стане прикладом для інших громад та продемонструє силу співпраці влади, громадськості та бізнесу.

Запрошуємо всіх підтримати наш проєкт та стежити за його розвитком!