У Чугуївській громаді реалізовано проєкт DOBRE

В рамках проєкту в селищі Кочеток пройшли два заходи згуртування.

Під час першого молодь Кочетка зібралася на толоку, щоб прибрати та оновити волейбольний майданчик, а потім тут же відбувся турнір з волейболу, який завершився смачним кулешем та невимушеним спілкуванням.

Учасники другого заходу отримали цінні знання про те, як діяти в небезпечних ситуаціях, а також розвивали навички командної роботи від досвідченого тренера, засновника та виконавчого директора ГО «Чугуївський міський клуб «Айкідо» Сергія Литвинова.

Також підсумками реалізації проєкту стало придбання спортивного обладнання, каріматів та турнікетів.

Зазначимо, що проєкт було реалізовано при активній участі Молодіжної ради Чугуївської територіальної громади та Молодіжного центру.

Дякуємо нашим партнерам, керівництву та експертам проєкту «Голос громад у місцевому самоврядуванні», що впроваджується ГО «Агенція локальних ініціатив» за фінансової підтримки USAID DOBRE.