25 вересня – День позашкілля

У день свого професійного свята позашкільники Чугуївської громади та їх друзі не просто зібралися, щоб привітати один одного, а зіграли в приємній компанії у цікаву інтелектуальну гру «Я позашкільник. Я можу все!». Адже на працівників закладів позашкільної освіти зараз покладена велика місія – підтримка емоційно-психологічного стану дітей та підлітків нашої громади, розвиток їх творчих здібностей, соціалізація в умовах сьогодення.

Майже із самого початку повномаштабки, керівники гуртків пішли у сховища та підвали до дітей, сьогодні цей рух продовжено та налагоджено. Дякуючи нашим захисникам, є можливість зустрічатися з дітьми, проводити заходи, зустрічі в облаштованих приміщеннях з дотриманням безпекових умов.

Час, проведений з користю, спілкування, змагання у дружній конкуренції надихають та допомагають черпати ресурс, необхідний для відновлення кожного.