100 грантів по 5 000 євро від EU4Business для мікробізнесу

Фонд розвитку підприємництва інформує про початок другої фази програми «Грант EU4Business для мікробізнесу» (далі – Програма). У межах Програми передбачена фінансова підтримка шляхом надання мікрогрантів 100 підприємцям у розмірі 5 тис. євро в гривневому еквіваленті для підтримки відновлення та сталого розвитку мікропідприємств у деокупованих та постраждалих від війни регіонах України.

Програма реалізується за підтримки Уряду Німеччини та Європейського Союзу, через банки-партнери – АТ «Ощадбанк» та АТ КБ «ПриватБанк».

Умови отримання гранту:

• річний дохід не більше 2 млн євро в гривневому еквіваленті;
  • кількість працівників не більше 10 осіб;
  • не входить до групи пов’язаних контрагентів, учасники якої – юридичні особи;
  • зареєстровані та здійснюють діяльність не пізніше 01.02.2021;
  • мають бездоганну ділову репутацію та позитивну кредитну історію;
  • не отримували міжнародні гранти з 01.02.2022;
  • відсутня податкова заборгованість;
  • не здійснюють діяльність у сільському, лісовому та рибному господарстві (секція А, КВЕД-2010), комп’ютерне програмування, консультування та пов’язана з ними діяльність (розділ 62, секція J, КВЕД-2010).

Відбір учасників триватиме до 30 вересня 2024 року. Деталі про Програму та можливість зареєструватись за наступним посиланням: https://microgrants.bdf.gov.ua/