У Чугуївській громаді відбулась серпнева педагогічна конференція

Чугуївська освіта готова до будь-яких викликів сьогодення. Такий висновок можна зробити за підсумками традиційної серпневої педагогічної конференції, яка відбулася сьогодні в Чугуєві. Чугуївським педагогам є чим пишатися навіть попри екстремальні умови, в яких доводиться працювати під час війни.

Слова щирої вдячності чугуївським педагогам висловила начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва. Вона зазначила, що колективи наших шкіл, дитсадків та позашкільних навчальних закладів не тільки блискуче виконують свої основні обов’язки з виховання та навчання дітей, але й гідно і з повною самовіддачею допомагають нашим захисникам.

Окреслюючи основні завдання в новому навчальному році, начальник управління освіти Чугуївської міської ради Марина Реброва зазначила, що головне з них – трансформація освітньої галузі з урахуванням викликів сьогодення. І немає сумніву в тому, що чугуївські педагоги мають для цього весь необхідний потенціал і всебічну підтримку громади.