Нагадуємо про обов’язкове звітування про використання коштів на ремонт пошкодженого житла

Чугуївська міська військова адміністрація нагадує, що після завершення ремонту пошкодженого житла за кошти програми єВідновлення необхідно повідомити про завершення ремонтних робіт разом з фотофіксацією завершених ремонтних робіт, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Для того, щоб подати звіт, необхідно:

• На порталі Дія зайти в меню Компенсація за пошкоджене майно.

• Обрати заяву щодо обʼєкту нерухомого майна, роботи по якому завершено.

• Обрати опцію «Повідомити про ремонт»: зазначити, на якому етапі ремонт; додати до 10 фото, які підтверджують факт виконання ремонту; надіслати повідомлення та очікувати, коли профільна комісія з вами зв’яжеться.

• Якщо звіт подається за допомогою застосунку Дія з телефону, то необхідно зайти в розділ «Сервіси – Є-відновлення – Заява про виплату – повідомити про ремонт» і також додати до 10 фото.

•Також протягом 15 робочих днів подати фінальний звіт про завершення ремонтних робіт можна в ЦНАПі.

Звертаємо особливу увагу, що в разі повторного руйнування житла, ви не зможете отримати компенсацію від держави, якщо не відзвітували про використання попередньої компенсації.