Щоденно о 9.00 в Україні – загальнонаціональна хвилина мовчання

Відповідно до Указу Президента України від 16.03.2022 №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України», щодня о 9-й годині ранку Україна вшановує пам’ять загиблих.

Чугуївська міська рада нагадує суб’єктам господарювання про необхідність дотримання положень Указу Президента та рекомендує проводити у крамницях, інших місцях здійснення торгової діяльності, на автостанції та залізничному вокзалі, на підприємствах нашої громади загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Вшануймо пам’ять загиблих мирних жителів та захисників, що віддали своє життя за свободу та незалежність України!