Батькам загиблого захисника України Сергія Самодурова вручили державні нагороди сина

Загибель на війні кожного нашого захисника – це величезна трагедія. Проте серце особливо стискається, коли бачиш рік народження полеглого Героя – 2003.

Ці, власне кажучи, діти мали б будувати ту нову Україну, про яку усі ми мріємо – вільну, сильну та чесну.

Але поки що на шляху до цієї мрії ми несемо важкі та болючі втрати..

Сьогодні в Зарожному відбулася зворушлива, але сумна церемонія – батькам загиблого захисника України вручили нагороди сина: орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та медаль «За оборону України».

Сергію Самодурову навічно буде 19. Фельдшер за освітою, він за покликом серця вступив до прикордонних військ, де рятував життя побратимів. Він і загинув під час рятувальної операції – перебуваючи у складі зведеної евакуаційної групи «Хелпекс» під Кліщіївкою на Донеччині.

Поховано Сергія в Харкові, на Алеї Слави.

Чугуївська громада сумує за кожним своїм сином та донькою, які заради життів тисяч своїх земляків віддали своє власне. Пам’ятаємо: ми маємо бути гідними цього безцінного дару.