Чугуївська громада вітає захисників та захисниць з Днем Незалежності України та дякує за захист!

24 серпня українці відзначають головне державне свято – День Незалежності. І саме в цей день ми відчуваємо особливу вдячність людям, завдяки яким маємо можливість жити у вільній демократичній державі – нашим воїнам. Саме вони – та залізна стіна, яка відділяє нас від темряви та мороку, які відчайдушно рвуться на нашу землю.

У святкові дні начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва привітала захисників з головними державними святами. Особливо тепло бійці з 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка та 125-го окремого батальйону територіальної оборони сприйняли символічні дарунки від Чугуївської громади – її прапори з побажаннями мешканців. Ці побажання прості та щирі: повернутися додому живими, побачити та обійняти своїх близьких і рідних людей.

Нехай Господь береже вас, наші дорогі герої! Ми віримо в вас і з нетерпінням чекаємо вашого повернення з перемогою!