28 липня – День працівників торгівлі: привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої

Шановні працівники торгівлі!

Від щирого серця вітаю вас з Днем працівників торгівлі! У цей важкий для нашої країни час ваша віддана праця набуває особливого значення. Ви забезпечуєте наших громадян необхідними товарами, створюючи умови для стабільного життя навіть в умовах війни.

Сьогодні ваші зусилля є неоціненними. Ви працюєте у надзвичайно складних умовах, долаючи численні труднощі та виклики. Ваш професіоналізм, самовідданість і непохитна віра у краще майбутнє роблять вас справжніми героями нашого часу.

Ми вдячні вам за вашу працю, за вашу готовність підтримувати економіку та забезпечувати населення всім необхідним. Ви є тією ланкою, яка об’єднує нашу громаду, допомагаючи зберегти стабільність та спокій у цей нелегкий час.

Бажаю вам міцного здоров’я, сил, наснаги та незламної віри у перемогу. Нехай ваша праця приносить вам задоволення та гідну винагороду, а підтримка від держави та суспільства буде надійною основою для вашого подальшого розвитку.

З повагою, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва