27 травня – Всесвітній день екстреної медичної допомоги

Привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої.

Щиро вітаю працівників швидкої допомоги, людей надзвичайно важливої та складної професії, зі святом – Всесвітнім днем екстреної медичної допомоги.

Цілодобово автомобілі швидкої допомоги виїжджають за різноманітними викликами, поспішають, щоб надати екстрену допомогу людям, які перебувають у критичних ситуаціях.

Зараз, коли в Україні триває війна, саме працівники екстреної медичної допомоги першими беруть на себе відповідальність за порятунок людського життя, ризикують власним заради інших, особливо в місяцях бойових дій.

Медиків екстреної допомоги не лякають ворожі обстріли, вони жертовно, сумлінно виконують свій обов’язок.

Дякую вам, друзі, за щоденний героїзм.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, спокійних змін, витримки, віри у власні сили.

Спасибі вам за благородну та надзвичайно потрібну допомогу.

Дякую за врятовані людські життя! Нехай і вас береже Бог!