27 липня – День медичного працівника України: привітання начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої

Шановні медичні працівники!

Від щирого серця вітаю вас з Днем медичного працівника України! У цей складний для нашої країни час ваша самовіддана праця, мужність і професіоналізм заслуговують на найвищу повагу та вдячність.

Сьогодні ви – справжні герої нашого часу. Ваші невтомні зусилля, щоденна боротьба за життя і здоров’я наших громадян, допомога пораненим та постраждалим у цій війні є безцінними. Ви працюєте на передовій медичного фронту, ризикуючи власним життям заради інших.

Ми вдячні вам за вашу відданість професії, за ту неймовірну силу духу, яку ви проявляєте щодня. Ваша праця є запорукою нашої майбутньої перемоги та відновлення мирного життя в Україні.

Бажаю вам міцного здоров’я, сил, наснаги та незламної віри у перемогу. Нехай ваша робота приносить вам задоволення, а підтримка з боку суспільства та держави буде надійним підґрунтям для вашої подальшої діяльності. Зі святом!

З повагою, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва