22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої

Дорогі земляки!

Сьогодні ми відзначаємо День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Це особливий день, який нагадує нам про страшні події Другої світової війни та героїчні подвиги наших предків. Ми вшановуємо пам’ять всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за рідну землю, хто постраждав від воєнного лихоліття.

Сьогодні, як і тоді, Україна знову переживає важкі часи війни. Ворог знову намагається зламати наш дух, забрати нашу свободу та незалежність. Але ми, як і наші предки, стоїмо на захисті своєї землі, наших родин, наших цінностей.

Покладаючи квіти до пам’ятників і меморіалів, ми висловлюємо свою вдячність і шану тим, хто боронив і продовжує боронити нашу країну. Їхня мужність і самопожертва є для нас прикладом незламності духу і патріотизму. Ми віримо у нашу перемогу і робимо все можливе, щоб наблизити її.

Наш обов’язок – зберігати пам’ять про тих, хто загинув у минулих війнах, та підтримувати тих, хто зараз на передовій. Ми маємо докладати всіх зусиль, щоб забезпечити мир і безпеку для наших дітей та онуків, щоб вони жили у світі без війни.

Схилимо голови у скорботі і вшануймо пам’ять усіх, хто загинув у тій страшній війні, і всіх, хто зараз бореться за наше майбутнє. Нехай їхній подвиг стане для нас прикладом мужності, патріотизму і незламності духу.

Вічна пам’ять Героям минулого і Героям сьогодення. Слава Україні!

Начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва