Профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в місті Чугуїв

З метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Чугуївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини 21, 23 та 26 серпня 2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в м. Чугуїв за адресою: вул. Олександра Зачепила, 15, тел. (05746) 2-21-16. Графік роботи: Пн-Чт з 8.00 до 16.45, Пт з 8.00 […]

У Чугуєві відновлюють пошкоджені комунікації та інфраструктуру

Чугуїв знаходиться всього за декілька десятків кілометрів від лінії фронту. Попри обстріли, які тут не вщухають, у громаді живуть понад 40 000 людей. Аби забезпечити їх умовами для життя, місцева влада відновлює пошкоджені комунікації та інфраструктуру. Але через інтенсивність атак комунальникам не вистачало спецтехніки. Допомогла співпраця з USAID, у межах якої громада отримала екскаватори.