До уваги керівників компаній — виробників будівельних матеріалів та виробів України!

На сьогодні в Україні не систематизована актуальна інформація щодо функціонування компаній виробників будівельних матеріалів, готових виробів,    будівельних    конструкцій,    допоміжних    елементів,    поводження з відходами демонтажу будівель й споруд всіх типів. Такі відомості є критично важливими як для учасників українського будівельного ринку, так i для потенційних міжнародних інвесторів, які будуть брати участь у масштабній відбудові     зруйнованого     в    […]

Планове відключення електроенергії

09 липня з 08.00 до 17.00 буде відключено електроенергію у с.Клугино-Башкирівка. Причина – ремонтні роботи на електропідстанції. 10 та 11 липня з 08.00 до 17.00 буде відсутнє електропостачання по вул. Н.Левицького, будинки 1-26, Нагірна, Давній вал, будинки 44-52, Гвардійська від вул.Нагірна до вул.Н.Левицька, Литвинова від перехрестя з вул.Давній вал до кінця вулиці. Причина – ремонтні роботи на лінії.