Населенню Чугуївської громади рекомендовано обмежити відвідування кладовищ під час великодніх свят

Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причина – загроза обстрілів з боку росіян та можливе забруднення кладовищ вибухонебезпечними предметами.

Підприємці Чугуївської громади отримають безкоштовно бізнес-консультації та обладнання для свого підприємства

У травні стартує навчальний проєкт, в рамках якого підприємці безкоштовно відвідають більше 50 семінарів і воркшопів, а також отримають індивідуальні консультації з написання грантів, бізнес-планів, отримають знання – як виграти гранти та залучити фінансування до свого підприємства.
Всі, хто долучилися до навчання, зможуть подати заявки на отримання безкоштовного обладнання.

Графік відключень електроенергії на 4-5 травня

Чугуївська громада – в групі №4. Нагадаємо, червоним кольором виділено години без світла для вашої групи, жовтим – години, в які електроенергія може зникнути через оперативні перемикання. Зеленим кольором позначено період, у який світло буде за умови стабільної ситуації в енергосистемі.