Чугуївці передали великодні смаколики військовим на передову

Думки кожного з нас завжди з захисниками, які в надважких умовах, щохвилини ризикуючи своїм життям, боронять нашу рідну землю. Але особливо щемить за них серце напередодні Великодня – світлого свята, яке кожна людина повинна зустрічати під мирним небом в родинному колі.

Збережемо наші традиції!

2 травня на Арт-алеї Чугуєва відкрилася тематична виставка-продаж дитячих робіт, присвячена українським традиціям на Великодні свята.

Чугуївська громада повним ходом готується до опалювального сезону

1 травня начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва побувала на ключових об’єктах КП «Чугуївтепло», де наразі тривають роботи з реконструкції мереж, монтування когенераційних установок та іншого енергозберігаючого обладнання.

Галина Мінаєва отримала подяку від героїв-січеславців

Військові славетної 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади ДШВ ЗСУ вручили подяку начальнику Чугуївської міської військової адміністрації Галині Мінаєвій за допомогу, яку наша громада надавала серед інших і цій частині.

В КП «Чугуївтепло» – новий керівник

Ним стала Наталія Давидівна Петрова. Керівному складу підприємства її представила начальник міської військової адміністрації Галина Мінаєва.