Оновлено графіки погодинних відключень світла в Харкові та області у період із 6 по 10 квітня

На Харківщині продовжують ремонтні роботи на об’єктах інфраструктури після ворожих обстрілів. За посиланням можна ознайомитися з населеними пунктами, вулицями, чергами та періодами, де в цей час не буде електроенергії. За оновленими графіками, у Чугуївській громаді у період із 6 по 10 квітня електроенергію відключатимуть з 12.00 до 19.00.

Як жителям Чугуївської громади отримати грошову допомогу від БО «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків»

З квітня 2024 року особи, які у січні-березні отримали продовольчу допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН, яку проводила БО «Мережа 100 відсотків життя» м. Харків», замість продуктових наборів зможуть отримати грошову допомогу.