Неточність графіків відключення світла: у «Харківобленерго» пояснили причину

З 25 березня у Харкові та в Харківській області почали діяти графіки відключення світла. З 1 квітня графіки погодинних відключення було оновлено. Зокрема, у Чугуївській громаді у період з 1 по 7 квітня світло мають вимикати з 15.00 до 19.00. Однак споживачі помітили, що вимкнення або увімкнення електроенергії не завжди відбувається у визначений час. В «Харківобленерго» повідомили, що це пов’язано з певними технологічними процесами.

Чугуївський територіальний центр соціального обслуговування отримав сучасний електроскутер

Додатковою одиницею транспорту соціальний заклад забезпечила Харківська обласна військова адміністрація завдяки співпраці Міністерства соцполітики України з Програмою розвитку ООН та урядом Японії.