Де не буде світла 28 березня

За повідомленням енергетиків, 28 березня 2024 року з 10.00 до 14.00 відключать електроенергію в місті Чугуїв за такими адресами: Причина відключення – ремонтні роботи. Також продовжує діяти опублікований раніше графік погодинних відключень електроенергії у період із 25 по 31 березня.

Опалювальний сезон у Чугуївській громаді завершиться 31 березня

Підписано відповідне розпорядження міської військової адміністрації. О 24 годині в останній день березня відбудеться відключення всіх котелень окрім тієї, що забезпечує теплом центральну лікарню.
Водночас, за прогнозами синоптиків, найближчим часом в Харківській області встановиться тепла погода.

Галина Мінаєва представила Чугуївську громаду на Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи

До засідання 46-ї сесії Конгресу, що в ці дні проходить у Страсбурзі в Палаці Європи, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва долучилась в онлайн-форматі на запрошення Президента Конгресу Марка Коолса.