Щеплення собак та котів проти сказу

З метою профілактики сказу в домашніх тварин фахівцями Чугуївської районної дільниці ветеринарної медицини Харківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини 13, 15 та 18 березня 2024 року будуть проводитись профілактичні щеплення собак та котів проти сказу в м. Чугуїв за адресою: вул. Гагаріна, 15.

Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»

Команда Українського інституту книги анонсує проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», який відбудеться з 16 по 24 березня 2024 р., що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня).

Компенсація за зруйноване та пошкоджене житло: досвід громад

Хто може претендувати на компенсацію? Пояснює Віра Козіна, керівниця консультантів з управління активами Програми USAID DOBRE. Віра Козіна: Ми говоримо саме про житлове майно. Тому що компенсація для бізнесу регулюється окремо. Це зовсім інша процедура. За пошкоджене майно може отримати компенсацію громадянин України, на якого не накладено санкції, і майно якого пошкоджене саме унаслідок бойових дій, […]