17 вересня в Україні відзначався День усиновлення

З нагоди Дня усиновлення начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва відвідала дві прийомні родини – Марінка та Шелупець.

У своєму Telegram-каналі Галина Мінаєва написала:

– Усиновлення – це особливе батьківство, яке включає в себе велике щастя, і разом з тим велику відповідальність, це благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. Наразі на території Чугуївської громади виховується 28 усиновлених дітей. Сподіваюсь, що з кожним роком кількість прийомних сімей та дітей в них буде збільшуватись.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але і найблагородніша місія людини. Висловлюю слова подяки кожній родині, що відкрила дитині своє серце.

Вітаю також працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб, педагогів, благодійників та волонтерів, які ніколи не залишають дітей наодинці з їхніми проблемами та завжди готові бути поруч і допомогти у всьому.

Тим, хто ще думає, хто ще оформляє документи чи чекає малечу, скажу, що любов справді перемагає все, будує та долає страх і перепони.

Вчора та сьогодні побувала в двох родинах – Марінка та Шелупець – де батьки щодня доводять свою любов і турботу дітям, не залишаються байдужими до їх проблем, радіють дитячим перемогам, просто від усього серця люблять. А найголовніше те, що в цих родинах діти дійсно стали рідними.

Усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники, а також всі, хто причетні до захисту прав дітей, прийміть найщиріші слова вдячності та поваги! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя та злагоди!