15 березня в Україні відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів

Кожен з нас, незалежно від статусу, віку, статі чи релігійних вподобань, має право на придбання тільки якісних товарів і послуг.

Саме спільні зусилля держави та споживачів щодо боротьби із недобросовісними виробниками та продавцями зможуть подолати труднощі, які виникають на споживчому ринку України, забезпечать підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції та безпечності і якості нашого життя.

В цей день ми хочемо подякувати споживачам, які до нас звертаються за допомогою у відстоюванні своїх прав. Саме ви допомагаєте змінювати якість життя українців на краще, саме ваша небайдужість допомагає нашій державі вдосконалюватись та розвиватись!

Бажаємо вам вдалих покупок та якісних послуг, будьте обізнаними та поінформованими, відстоюйте свої права і пам’ятайте, що ми завжди раді допомогти вам!

Управління економічного розвитку та підприємництва Чугуївської міської ради