14 червня – Всесвітній день донора крові

Звернення начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої

У Всесвітній день донора крові висловлюю глибоку вдячність жителям Чугуївської громади, які обрали для себе почесну місію бути донором. Ви люди з великими серцями, які розуміють важливість цієї пожертви заради порятунку життя інших людей.

Бути донором – це покликання й важлива місія, особливо сьогодні, коли в Україні йде війна. Донори діляться своєю кров’ю і рятують життя наших бійців, мирних мешканців, всіх, хто потребує допомоги. Це важливий внесок у героїчну оборону України.

Щиро вітаю всіх причетних зі Всесвітнім днем донора, святом самопожертви і любові до людства! Нехай ваш неоціненний щоденний подвиг винагороджується міцним здоров’ям, вдячністю від людей та благополуччям.

З повагою, начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва